Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

Jesteś tutaj:
Start arrow Zaproponuj kupno książki
Serwisy i usługi
Portale dziedzinowe
Usługi online
E-księgarnia
Zaproponuj kupno książki
Biblioteka poszukuje
Oferta dubletów
Sala do pracy grupowej
Zaproponuj kupno książki do zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu
Szanowni Państwo,

jeśli przeszukując katalog, nie natrafiliście na poszukiwany przez siebie tytuł, a uważacie, że powinien on znaleźć się w księgozbiorze Biblioteki Uniwersyteckiej, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Zostanie on wysłany do pracowników Sekcji Kupna, którzy – w oparciu o opinię specjalistów z danej dziedziny wiedzy – przeanalizują Państwa zgłoszenie i poinformują o możliwości oraz ewentualnym terminie pozyskania egzemplarza i włączenia go do zbiorów Biblioteki.

Szczegółowe zasady usługi znajdziecie Państwo tutaj »

Szanowni Państwo,

za pomocą poniższego formularza można złożyć propozycję zakupu książki, której nie znaleźliście w zbiorach Biblioteki Uniwersyteckiej i innych bibliotek systemu biblioteczno-informacyjnego UAM (biblioteki wydziałowe, instytutowe itd.), a która – Państwa zdaniem – jest niezbędna/przydatna w procesie naukowo-dydaktycznym realizowanym na Uczelni.

Zgłoszona propozycja zostanie przeanalizowana przez pracowników Biblioteki Uniwersyteckiej, w szczególności bibliotekarzy dziedzinowych, a decyzja o zakupie – podjęta w oparciu o przyjętą dla systemu biblioteczno-informacyjnego UAM politykę gromadzenia zbiorów.

Zgłoszenie powinno dotyczyć przede wszystkim książki naukowej (w tym także podręczniki akademickie, słowniki), nie będą rozpatrywane zamówienia wskazujące na zakup podręczników i innych materiałów do nauki języków obcych czy pojedynczych numerów czasopism.

O możliwości pozyskania wskazanej książki do zbiorów Biblioteki oraz postępach w realizacji zamówienia będziecie Państwo informowani drogą mailową. Uprzedzamy, iż w związku z obowiązującymi na UAM procedurami czas realizacji zamówienia może potrwać do kilku tygodni.

Zakupiona książka zostanie wprowadzona do zbiorów BU i będzie udostępniona na warunkach określonych Regulaminem udostępniania.

Serdecznie zapraszamy!
 
Obsługujemy platformę:
„Zapytaj bibliotekarza”
ASK-zapytaj bibliotekarza

» Nasze nowości (wybór)