Clarivate. Web of Science – szkolenia online wrzesień 2022

Usprawnij każdy etap podróży badawczej dzięki poradom i wskazówkom ekspertów.

Dołącz do ekspertów i zobacz na czym polega klasyfikacja cytowań w Web of Science i jak wykorzystać wzbogacone piśmiennictwo w swojej pracy, by oszczędzać czas i skoncentrować się na publikacjach, które są istotne dla badań.

Poniżej zamieszczamy plan wrześniowych szkoleń prowadzonych przez przedstawicieli wydawcy Clarivate z linkami do rejestracji, na które serdecznie zapraszamy!

Wzbogacone piśmiennictwo cytowane i klasyfikacja cytowań w Web of Science.

Prowadząca: Klementyna Karlinska-Batres

Web of Science – baza patentów Derwent Innovations Index

Podczas tej sesji nasi specjaliści pokażą Państwu, w jaki sposób Derwent Innovations Index (DII) ułatwia szybkie i precyzyjne wyszukiwanie patentów, pozwalając na prowadzenie poszukiwań patentowych i cytowań dla różnych typów wynalazków inżynieryjnych.

Prowadząca: Klementyna Karlinska-Batres

Znaczenie profili badaczy w Web of Science 

Czy dorobek naukowy Państwa instytucji badawczej jest widoczny w sieci? Skąd Państwa instytucja czerpie informacje o osiągnieciach naukowych badaczy?
Indywidualne publiczne profile badaczy, przedstawiające kluczowe elementy ich działalności, są kluczowym elementem, dzięki którym instytucje badawcze mogą zadbać o to, by ich naukowcy byli bardziej widoczni i rozpoznawalni. 
 
Profile Publons zostały ostatnio przeniesione do Web of Science. Ponadto, darmowa wersja profilu naukowca będzie dostępna nawet jeśli nie masz dostępu do Web of Science.
 
Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się wszystkiego o nowych profilach naukowców w Web of Science, które mogą:
  • zwiększyć widoczność Państwa uczelni
  • pomóc naukowcom zostać zauważonym przez fundatorów i potencjalnych współpracowników
  • na bieżąco informować naukowców o cytowanych ich prac.

Prowadząca: Klementyna Karlinska-Batres

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę? Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie przez Clarivate Analytics.

Obejrzyj. Odśwież. Skorzystaj ponownie.

Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.

Loading...
Skip to content