UWAGA!
20 października
godz.12.00-22.00

Biblioteka Uniwersytecka będzie otwarta od godz.12.00 (najbliższy piątek) z powodu prac konserwacyjnych instalacji elektrycznej.
Za utrudnienia przepraszamy. »

17 listopada
godz.17.30
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Markiem Kamińskim oraz promocję książki "Idź własną drogą" w NOVA. Czytelnia Komiksów i Gazet Biblioteki Uniwersyteckiej »
25-26
października
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Bibliotekę Uniwersytecką w Poznaniu konferencji Biblioteka naukowa: czy jeszcze naukowa? »
24 października
godz.10.00
Zapraszamy serdecznie na wykład w ramach Tydzień Otwartej Nauki, pt.: Akademicka Biblioteka Cyfrowa – biblioteka bez barier, mgr Henryk Lubawy Pracownia Biblioteki Książki Mówionej UAM »
23 października
godz. 16.30
Dyskusyjny Klub Książki / Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu zaprasza na rozmowę poświęconą książce "Tatuaż z tryzubem" Ziemowita Szczerka, nominowanej do Nagrody Literackiej Nike »
19 października
godz.9.00-10.00
Zapraszamy na projekcję filmu dokumentalnego ANDRZEJ BOBKOWSKI - CHULIGAN WOLNOŚCI. 1993, reż. Marcin Więcław, która towarzyszy wystawie dr Podelskiej-Płockiej, Hanny Milanowicz pod tym samym tytułem »
18 października
godz.18.00
Poznańska Dyskusyjna Akademia Komiksu zaprasza do NOVA. Czytelnia Komiksów i Gazet na wykład: Sposoby konstruowania obrazu superbohaterki w komiksach amerykańskich, mgr Małgorzaty Chudziak »
Do 31
października
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu i Austriacki Ośrodek Kultury UAM serdecznie zapraszają na wystawę „Kalliope Austria. Kobiety w społeczeństwie, kulturze i nauce” »
Do 31
października
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu i Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu serdecznie zapraszają do Galerii BU na wernisaż wystawy prac Doroty Tarnowskiej-Urbanik - "Ćwiczenia z kartografii" »
Do 30
listopada
Dyrekcja Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu serdecznie zaprasza na wystawę „Bobkowski. Chuligan wolności”
UWAGA! Zapraszamy na wystawę Dekada Jubileuszowa UAM 2009-2019 - Prof. Aleksander Birkenmajer. Dyrektor Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu w latach 1939,1945-47 - historyk nauk ścisłych, kultury i filozofii, teoretyk i praktyk księgoznawstwa i bibliotekoznawstwa »
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu na Facebooku Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu na You Tube Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu na Twitterze