Elsevier. Szkolenia online 2021

Szanowni Państwo,

zapraszamy na szkolenia online przygotowane przez Elsevier, które odbywają się w I kwartale 2021 roku. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Poniżej znajduje się regularnie aktualizowana lista webinariów prowadzonych w języku polskim na kanale BrightTalk. Zapraszamy do Elsevier Training Hub, aby sprawdzić więcej seminariów internetowych w języku angielskim!

Zapraszamy również Państwa do uczestnictwa w programie SciVal Advisor. W ramach programu zostaną Państwo zaproszeni do udziału w serii 8 spotkań online podczas których, w bardzo szczegółowy sposób zapoznamy Państwa z funkcjami narzędzia SciVal. Spotkania odbędą się w dniach 22 lutego – 31 marca 2021r. Po zakończeniu spotkań online będą mogli Państwo wziąć udział w teście, a po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymają Państwo certyfikat oraz zaproszenie do grupy zaawansowanych użytkowników narzędzia SciVal. Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie zachęcamy do zapisów: https://bit.ly/3szX27V

26 stycznia godz.11.00

Nowe funkcjonalności w bazie Scopus

Scopus jest stale ulepszany, aby spełniać Twoje oczekiwania – dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o ostatnich zmianach.

2 luty godz.11.00

Nowe funkcjonalności w narzędziu SciVal

SciVal co miesiąc dodaje nowe funkcje i możliwości – dołącz do nas, aby zobaczyć, co nowego udostępniliśmy dla użytkowników!

9 luty godz.11.00

Nowoczesne repozytorium: wydawanie czasopism, zarządzanie OA, dane badawcze

Dołącz do nas, aby poznać najnowsze i najlepsze praktyki w zakresie tworzenia i zarządzania repozytoriami.

16 luty godz.11.00

Jak rozpocząć przygodę z narzędziem SciVal?

SciVal jest obecnie używany przez setki instytucji, aby lepiej zrozumieć ich charakterystykę prowadzonych przez nich badań – dowiedz się, jak może pomóc również Twojej instytucji.

23 luty godz.11.00

Cele zrównoważonego rozwoju ONZ – jak analizować wskaźniki bibliometryczne?

Zapoznaj się z zastosowaniem wskaźników bibliometrycznych, które pomogą śledzić postępy Twojej instytucji w zakresie Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Jak łatwo wydawać czasopismo i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców?

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystanie z Digital Commons ułatwia udostępnianie wyników badań Twojej instytucji i zwiększa jej zasięg.

20 ciekawych rozwiązań, które znajdą zastosowanie w repozytorium instytucjonalnym

Wskazówki i porady dotyczące przeniesienia repozytorium instytucjonalnego na wyższy poziom.

Jak pracować z profilem autora i preprintami w bazie Scopus?

Przy średnim procesie recenzowania trwającym nieco ponad rok, PrePrints i Author Profiles dają Ci przewagę w ocenie pracy autora i potencjalnych możliwości współpracy – dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

SciVal dla naukowca – kierunek współpraca, jak szukać współpracowników?

Przy średnim procesie recenzowania trwającym nieco ponad rok, PrePrints i Author Profiles dają Ci przewagę w ocenie pracy autora i potencjalnych możliwości współpracy – dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

Poznaj nowe możliwości finansowania badań z całego świata

Poszukujesz źródła finansowania dla swoich badań – dołącz do nas, aby dowiedzieć się w jaki sposób przyspieszyć ten proces.

Loading...
Skip to content