Clarivate. Web of Science – szkolenia online grudzień 2021

Usprawnij każdy etap podróży badawczej dzięki poradom i wskazówkom ekspertów.

Zapraszamy naukowców i doktorantów do udziału w grudniowych szkoleniach na temat bazy cytowań Web of Science oraz InCites – narzędzia bibliometrycznego do analizy danych. W trakcie szkoleń on-line eksperci Clarivate omówią zmiany i ułatwienia, które wprowadzono w nowej wersji bazy Web of Science od 2021 roku oraz zaprezentują na przykładach tworzenie raportów i ocenę dorobku naukowego. Poniżej zamieszczamy plan grudniowych szkoleń prowadzonych przez przedstawicieli wydawcy Clarivate z linkami do rejestracji, na które serdecznie zapraszamy!

Jak dobrze zaprezentować swoją pracę i dorobek naukowy?

Chcesz poprawić swój profil w przypadku ubiegania się o awans, staż lub fundusze? Dołącz do naszego seminarium internetowego, aby dowiedzieć się, jak budować w sieci swoją tożsamość naukową, zaprezentować swoją pracę i wykazać wpływ swoich badań, aby zostać zauważonym przez oceniających. Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się wszystkiego o nowych funkcjach Author Records, w tym o otwartym peer review.

Web of Science i InCites – co się zmieniło w 2021

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych głównych osiągnięciach w 2021 r., w tym o nowych platformach Web of Science i Journal Citation Reports, nowych funkcjach InCites B&A i EndNote oraz nie tylko. Możesz także rzucić okiem na nasze plany na przyszłość na 2022 rok.

Web of Science i InCites w praktyce

Jak wyszukać publikacje do oceny dorobku?

Zobacz, jak zebrać pełen dorobek autora do ewaluacji wykorzystując wyszukiwanie autorskie, Rekord Autora, profil Publons, a także sprawdzić brakujące cytowania.

Dowiedz się, jak zgłosić poprawki do rekordów Web of Science i usunąć warianty cytowań, co może istotnie wpłynąć na wartość indeksu h dla autora.

Kim są najbardziej wpływowi badacze w danej dziedzinie? Na czym opiera się metodologia wyłaniająca tzw. Highly Cited Researchers? Jak sprawiedliwie i obiektywnie porównywać osiągniecia danych badaczy między sobą? Czy bycie wysoko cytowanym autorem koreluje z innymi nagrodami naukowymi np. nagrodą Nobla? Dołącz do naszej sesji, aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania.

Web of Science – Citation Connection

Dowiedz się: jakie zalety kryje pakiet Citation Connection dostępny w licencji krajowej i jak wyszukiwać poprzez wszystkie bazy.

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę? Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie przez Clarivate Analytics.

Obejrzyj. Odśwież. Skorzystaj ponownie.

Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.

Loading...
Skip to content