Sprzedaż

Sprzedaż

Dokonywanie wpłat za zamówione książki odbywa się on-line, po wypełnieniu formularza zawierającego dane osobowe oraz adres, przez system PayU – operatora  płatności internetowych.

W przypadku trudności z rejestracją on-line zamówienie prosimy wysłać mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Obsługa serwisu potwierdzi zamówienie i poda sumę  zamówienia wraz z kosztami przesyłki. Kupujący wpłaca należność na konto UAM 77109013620000000036017903, w tytule wpłaty wpisując: bu_ksiegarnia i wysyła e-mailowo potwierdzenie wpłaty na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Obsługa księgarni wysyła wówczas zamówienie na podany adres zamawiającego.

Faktura/Paragon

Jeśli zależy Państwu na otrzymaniu faktury VAT, prosimy o podanie w formularzu lub zamówieniu e-mailowym danych do jej wystawienia.

Sprzedaż na miejscu potwierdzamy paragonem fiskalnym.

Zgodnie z Dyrektywą 2006/112/WE Unii Europejskiej w sprawie wspólnego systemu podatku od wartości dodanej oraz Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 25 maja 2005 w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, zaliczkowego zwrotu podatku, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług (Dz.U. Nr 95, poz. 798) faktura VAT nie wymaga podpisu ani pieczątki.

 

Sprzedaż wydawnictw prowadzą:

Więcej z tej kategorii: « Kontakt Księgarnie »
mapa
Powiększ mapę

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
ul. Ratajczaka 38/40 61-816 Poznań
Oddział Informacji i Transferu Wiedzy
tel.: 61 829 38 42
email: ksiegarnia.bu@amu.edu.pl

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu